507-928-634

Sprawdź wszystkie

Promocje

Promocja

OCZYSZCZANIE WODOROWE HYDROIPACT

Oczyszczanie wodorowe to usuwanie zanieczyszczeń skóry na 4 poziomach. Aktywny wodór zawarty w strudze wody, dokładnie oczyszcza i zwęża pory.

Drugim etapem zabiegu jest elektroporacja, czyli mezoterapia bezigłowa, która z użyciem czystego kwasu hialuronowego działa nawilżająco. Skóra po zabiegu jest świeża, delikatna, dokładnie nawilżona i oczyszczona. Cena promocyjna na lipiec, sierpień i wrzesień - 240 zł zamiast 299 zł.

Promocja

CALVI – LIPO DEX

Najsilniejsza i bezinwazyjna metoda niszczenia komórek tłuszczowych przy pomocy 5 technologii. Dzięki temu zabiegowi eliminuje się nagromadzoną tkankę tłuszczową w formie niechcianych fałdek lub cellulitu.

Cena promocyjna to -20% od ceny poszczególnych partii. Promocja obowiązuje na lipiec, sierpień i wrzesień.

Promocja

EPILACJA LASEROWA SHR

Niezwykle skuteczna metoda trwałej depilacji zbędnego owłosienia. Redukcja owłosienia nawet do 70% już po pierwszym zabiegu. Pozostałe włoski odrastają dużo wolniej i w mniejszych ilościach.

Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny dla skóry. Cena promocyjna to –20% od ceny drugiej i większej ilości partii. Obowiązuje na lipiec , sierpień , wrzesień , październik , listopad i grudzień 2019.

Promocja

HENNA MAROKAŃSKA - NOWOŚĆ

Zabieg stylizacji brwi henną Marokańską, to alternatywa dla tradycyjnej henny brwi oraz, w niektórych przypadkach, dla makijażu permanentnego. Henna EKKOBEAUTY to gwarancja pięknie zarysowanej formy i naturalnego odcienia.

Henna Marokańska utrzymuje się około 7-10 dni na skórze, a na włosie 30-40 dni. Produkt jest rozrabiany w oczyszczonej wodzie, dzięki czemu nie niszczy włosia. Cena naszej nowości wynosi 60 zł ( promocja !!! Regularna cena 70 zł )