507-928-634

Cavi Lipo dex

Zabiegi z aparaturą


Najsilniejsza bezinwazyjna i bezbolesna metoda niszczenia komórek tłuszczowych. Przy pomocy 5 technologii w jednej terapii działamy skutecznie i trwale. Zabieg jest przeznaczony dla osób, które chcą wymodelować i odzyskać proporcje sylwetki, wygładzić cellulit, przywrócić jędrność skórze, pozbyć się kłopotliwych fałdek, czy też nawet nadwagi oraz otyłości. Dzięki kompleksowemu działaniu Cavi Lipo DEX efekty rozbicia tkanki tłuszczowej, zmniejszenia obwodów i wygładzenia cellulitu, poprawy elastyczności skóry widać już po pierwszym zabiegu. Zabieg poprzedza konsultacja z Kosmetologiem wraz z analizą składu i masy ciała przy pomocy profesjonalnej wagi, mierzenie obwodów ciała, dobór i ustalenie celu terapii.

WAŻNE! Urządzenia na których pracujemy są pod stałą opieką techniczną wieloletniego serwisu zaawansowanych urządzeń kosmetologicznych Ganc-Service. Gwarantujemy zatem najwyższą skuteczność terapii dzięki m.in. regularnie wymienianej lampie w głowicy zabiegowej


Wskazania:

Zabieg jest przeznaczony dla osób, które mimo ćwiczeń i stosowania diety mają trudności w pozbyciu się cellulitu, otyłości i nadwagi, bądź lokalnie nagromadzonych komórek tłuszczowych na partiach typu brzuch, pośladki, uda, podbródek oraz dla osób, które chcą wyglądać atrakcyjniej poprzez wyszczuplenie swojej sylwetki.
Dodatkowo terapia Cavi Lipo DEX przywraca jędrność skóry oraz proporcje ciała dzięki modelującym rolkom masującym wraz z podciśnieniem.
Urządzenie Cavi Lipo DEX jest z powodzeniem stosowane na całym świecie, to sprawdzona i skuteczna terapia. W Szwecji, zabiegi wykonywane za jego pomocą są refundowane przez tamtejszy odpowiednik polskiego NFZ, jako doskonałe uzupełnienie i wspomaganie dla odchudzających się pacjentów.

Cel:

- wygładzenie cellulitu
- poprawa elastyczności i jędrności skóry
- spadek centymetrów z obwodów ciała
- utrata kilogramów
- przywrócenie proporcji sylwetki
- poprawa stanu skóry
- usprawnienie krążenia
- oczyszczenie organizmu z toksyn

Przeciwwskazania:

- ciąża
- miesiączka (podczas zabiegu na brzuch)
- niewydolność wątroby, kamica wątrobowa
- przebyty zabieg cholecystektomii
- choroby wewnętrzne: nowotwór, cukrzyca, aktywna infekcja, epilepsja, inne zburzenia neurologiczne, alergia,
- metalowe, plastikowe lub sylikonowe elementy,
- instrumenty medyczne i elektroniczne typu: aparat słuchowy, rozrusznik serca
- wysokie nieunormowane ciśnienie,
- choroby skóry, przerwanie ciągłości skóry
- choroby serca
- nadwrażliwość na prąd elektryczny
- botox, wypełniacz w miejscu zabiegu
- bezinwazyjny dla organizmu
- wysoka skłonność do pękania naczynek lub i znaczna obecność popękanych naczynek na partii poddawanej zabiegowi
- naczyniaki
- żylaki- naczynek na partii poddawanej zabiegowi, zapalenie żył
- aspiryna i leki rozrzedzające krew, antybiotyki
- zbyt niskie nawodnienie organizmu

Przygotowanie do zabiegu:

Należy wykonać peeling skóry strefy ciała, która będzie poddawana zabiegowi. Zalecamy rozpoczęcie picia około 3 litrów wody dziennie już na 2-3 dni przed zabiegiem.

Cennik

Podbródek189zł

Czas trwania zabiegu:35