507-928-634

Analiza skóry Observ 520x


Observ 520x jest nowoczesnym i innowacyjnym urządzeniem do profesjonalnej, rzetelnej oceny, analizy oraz diagnostyki skóry. Podczas spotkania wykonywane są zdjęcia w 5 różnych trybach, aby podejść indywidualnie do wybranych problemów skórnych. Urządzenie Observ 520x pozwala porównać zmiany przed i po wprowadzeniu zabiegów i pielęgnacji. Poszczególne tryby analizy takie jak m.in światło dzienne, lampa Wooda, lampa UV, światło spolaryzowane i krzyżowe pomagają określić i zidentyfikować szereg parametrów takich jak: nawilżenie, poziom sebum, umiejscowienie przebarwień, reaktywność naczyń krwionośnych, dodatkowo wskazuje niedobory, ale również ukazuje to co nie jest widoczne dla gołego oka co z czasem będzie widoczne na górnych warstwach skóry. Dzięki takiej funkcji jesteśmy w stanie wyprzedzić czas.

 

Jak wygląda analiza skóry krok po kroku?

 

1. Wypełnienie karty stanu zdrowia kwalifikującej do zabiegu oraz wstępny wywiad- co ważne przed badaniem nie jest wykonywane oczyszczanie skóry, gdyż może to zaburzyć i zakłamać wynik badania, dlatego na wizytę najlepiej przyjść bez makijażu oraz kremu na twarzy.
2.Kosmetolog wykonuje wizualną analizę skóry.
3.Wstępne omówienie wykonanej analizy.

4.Stworzenie szczegółowego BeautyPlanu, który zawiera informację odnośnie terapii w gabinecie, pielęgnacji domowej ale również diety, suplementacji i stylu życia – BeautyPlan zostanie przesłany drogą e-mailową.


Cel:

Szczegółowa i indywidualna diagnostyka stanu skóry
Spersonalizowana, celowana terapia
Spersonalizowana pielęgnacja domowa
Kontrola postępów w późniejszych etapach terapii

Przygotowanie do zabiegu:

Należy przyjść bez makijażu.
Najlepiej ostatnie oczyszczanie skóry wykonać kilka godzin wcześniej.
Zabrać ze sobą spis kosmetyków oraz leków jakie są w danej chwili stosowane.
Aktualne badania labolatoryjne :
*morfologia
*Żelazo
*Ferryrtna
*Gospodarka tarczycowa TSH, FT3,Ft4 ( warto dodatkowo zrobić anty-TPO, anty-TG - nie jest to obowiązkowe na pierwszej wizycie,można wykonać i donieść później jeśli będzie potrzeba )
*gospodarka cukrowo -insulinowa: glukoza i insulina na czco,bez obciążenia
*Prolfil lipidowy : cholesterol całkowity, LDL, HDL, trójglicerydy
*Enzymy wątrobowe : ALT, ASP, GGTP, ALP
*Wit D.
*Wit B12
*Prolaktyna
*Kwas foliowy

Cennik

Analiza skóry Observ 520x300

Czas trwania zabiegu:60