507-928-634

Zabieg Z Kwasem Pirogronowym

Clarena Aha Fruit Line


Historia Clareny rozpoczyna się w momencie, gdy Patricia Popławska otwiera w centrum Wrocławia sklep z kosmetykami. Clarena powstała z pasji tworzenia, dlatego również drogeria założycielki wyróżniała się nie tylko asortymentem, ale również tym, że każda osoba, która chciała zakupić jakikolwiek kosmetyk, mogła skorzystać z porady wykwalifikowanego kosmetologa, który dobierał produkt odpowiednio do cery danej osoby.
Firma to przede wszystkim ludzie, dlatego CLARENA od początku istnienia zaprasza do zespołu specjalistów wykwalifikowanych w swoich dziedzinach. Firma stosując rzetelne i przejrzyste zasady zatrudnienia oraz inwestując w podnoszenie kwalifikacji pracowników, buduje zmotywowane i harmonijnie współpracujące zespoły pracowników.
Dzięki zaangażowaniu i kreatywności zatrudnionych osób, firma uzyskuje lepsze rezultaty ekonomiczne i zdobywa przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku.

Zabieg głęboko regenerujący, oczyszcza skórę łojotokową, a dojrzałej cerze przywraca napięcie. Tuż po zabiegu można zauważyć, że skóra jest wyraźnie zregenerowana i pełna blasku. Kwas pirogronowy zbawiennie wpływa na zmniejszenie łojotoku, a także łagodzi związane z nim podrażnienia.


Wskazania:

- cera trądzikowa i łojotokowa
- cera z bliznami i przebarwieniami
- cera starzejąca się
- cera wymagająca głębokiej regeneracji i odnowy

Cel:

- oczyszczenie i zmniejszenie łojotoku
- likwidacja zaskórników
- poprawa napięcia
- rozjaśnienie
- zwiększenie gęstości skóry
- wygładzenie zmarszczek

Cennik

ZABIEG Z KWASEM PIROGRONOWYM85zł