507-928-634

Zabieg oczyszczający dla skóry tłustej i trądzikowej

Clarena Max Dermasebum Line


Historia Clareny rozpoczyna się w momencie, gdy Patricia Popławska otwiera w centrum Wrocławia sklep z kosmetykami. Clarena powstała z pasji tworzenia, dlatego również drogeria założycielki wyróżniała się nie tylko asortymentem, ale również tym, że każda osoba, która chciała zakupić jakikolwiek kosmetyk, mogła skorzystać z porady wykwalifikowanego kosmetologa, który dobierał produkt odpowiednio do cery danej osoby.
Firma to przede wszystkim ludzie, dlatego CLARENA od początku istnienia zaprasza do zespołu specjalistów wykwalifikowanych w swoich dziedzinach. Firma stosując rzetelne i przejrzyste zasady zatrudnienia oraz inwestując w podnoszenie kwalifikacji pracowników, buduje zmotywowane i harmonijnie współpracujące zespoły pracowników.
Dzięki zaangażowaniu i kreatywności zatrudnionych osób, firma uzyskuje lepsze rezultaty ekonomiczne i zdobywa przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku.

Dogłębnie oczyszczający zabieg likwidujący pryszcze i zaskórniki, przeznaczony przede wszystkim dla skóry tłustej i trądzikowej. Efektem zabiegu jest przede wszystkim znaczne zmniejszenie liczby zaskórników, poprawa pracy gruczołów łojowych odpowiedzialnych za wydzielanie serum. Skóra przybiera zdrowego wyglądu i prawidłowego nawilżenia.


Wskazania:

- skóra tłusta i mieszana
- skóra zanieczyszczona i trądzikowa

Cel:

- oczyszczenie
- wyciszenie
- poprawienie pracy gruczołów łojowych

Cennik

ZABIEG OCZYSZCZAJĄCY DLA SKÓRY TŁUSTEJ I TRĄDZIKOWEJ90zł