507-928-634

Zabieg Normalizujący Dla Skóry Tłustej i Trądzikowej


Historia Clareny rozpoczyna się w momencie, gdy Patricia Popławska otwiera w centrum Wrocławia sklep z kosmetykami. Clarena powstała z pasji tworzenia, dlatego również drogeria założycielki wyróżniała się nie tylko asortymentem, ale również tym, że każda osoba, która chciała zakupić jakikolwiek kosmetyk, mogła skorzystać z porady wykwalifikowanego kosmetologa, który dobierał produkt odpowiednio do cery danej osoby.
Firma to przede wszystkim ludzie, dlatego CLARENA od początku istnienia zaprasza do zespołu specjalistów wykwalifikowanych w swoich dziedzinach. Firma stosując rzetelne i przejrzyste zasady zatrudnienia oraz inwestując w podnoszenie kwalifikacji pracowników, buduje zmotywowane i harmonijnie współpracujące zespoły pracowników.
Dzięki zaangażowaniu i kreatywności zatrudnionych osób, firma uzyskuje lepsze rezultaty ekonomiczne i zdobywa przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku.

Zabieg łagodzący stany zapalne skóry i normalizujący pracę gruczołów łojowych, Dedykowany osobom borykającym się z trądzikiem, zaskórnikami a także innymi problemami, nękającymi cerę tłustą. Zabieg ma za zadanie doskonale oczyścić i zmatowić skórę, dzięki czemu zyskuje ona barierę ochronną przed pojawieniem się nowych stanów zapalnych.


Wskazania:

- skóra mieszana, tłusta i trądzikowa ze skłonnością do zanieczyszczeń, nadmiernej ilości serum i tworzenia się stanów zapalnych

Cel:

- oczyszczenie
- zmatowienie
- normalizacja wydzielania serum
- przyspieszenie regeneracji skóry

Cennik

ZABIEG NORMALIZUJĄCY DLA SKÓRY TŁUSTEJ I TRĄDZIKOWEJ 85zł