507-928-634

Zabieg Nawilżający z Kwasem Hialuronowym

Clarena Hydro Hyaluronic Line


Historia Clareny rozpoczyna się w momencie, gdy Patricia Popławska otwiera w centrum Wrocławia sklep z kosmetykami. Clarena powstała z pasji tworzenia, dlatego również drogeria założycielki wyróżniała się nie tylko asortymentem, ale również tym, że każda osoba, która chciała zakupić jakikolwiek kosmetyk, mogła skorzystać z porady wykwalifikowanego kosmetologa, który dobierał produkt odpowiednio do cery danej osoby.
Firma to przede wszystkim ludzie, dlatego CLARENA od początku istnienia zaprasza do zespołu specjalistów wykwalifikowanych w swoich dziedzinach. Firma stosując rzetelne i przejrzyste zasady zatrudnienia oraz inwestując w podnoszenie kwalifikacji pracowników, buduje zmotywowane i harmonijnie współpracujące zespoły pracowników.
Dzięki zaangażowaniu i kreatywności zatrudnionych osób, firma uzyskuje lepsze rezultaty ekonomiczne i zdobywa przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku.

Wykorzystanie skoncentrowanego kwasu hialuronowego pozwala dogłębnie nawilżyć skórę. Wskazaniem do zabiegu jest nadmiernie przesuszona i zmęczona skóra. Natychmiastowy efekt pozwala cieszyć się nawilżoną i pełną blasku skórą.


Wskazania:

- skóra sucha
- skóra szara
- skóra niedotleniona
- skóra opalona
- skóra łuszcząca się

Cel:

- natychmiastowa poprawa nawilżenia skóry już po pierwszym zabiegu
- ukojenie i poprawa nawilżenia

Cennik

ZABIEG NAWILŻAJĄCY Z KWASEM HIALURONOWYM 100zł