507-928-634

Zabieg Naprawczo – Łagodzący Z Witaminą U

Clarena Sensitive Line


Historia Clareny rozpoczyna się w momencie, gdy Patricia Popławska otwiera w centrum Wrocławia sklep z kosmetykami. Clarena powstała z pasji tworzenia, dlatego również drogeria założycielki wyróżniała się nie tylko asortymentem, ale również tym, że każda osoba, która chciała zakupić jakikolwiek kosmetyk, mogła skorzystać z porady wykwalifikowanego kosmetologa, który dobierał produkt odpowiednio do cery danej osoby.
Firma to przede wszystkim ludzie, dlatego CLARENA od początku istnienia zaprasza do zespołu specjalistów wykwalifikowanych w swoich dziedzinach. Firma stosując rzetelne i przejrzyste zasady zatrudnienia oraz inwestując w podnoszenie kwalifikacji pracowników, buduje zmotywowane i harmonijnie współpracujące zespoły pracowników.
Dzięki zaangażowaniu i kreatywności zatrudnionych osób, firma uzyskuje lepsze rezultaty ekonomiczne i zdobywa przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku.

Doskonały zabieg dla cery dotkniętej trądzikiem różowatym, skłonnej do alergii i pękających naczynek. Zabieg ma na celu wzmocnienie płaszcza hydrolipidowego naskórka. Efektem zabiegu jest idealnie nawilżona i zregenerowana skóra, która zyskuje barierę ochronną, a zaczerwienienia stają się mniej widoczne.


Wskazania:

- skóra wrażliwa
- skóra alergiczna
- skóra skłonna do podrażnień
- skóra zniszczona nadmierną ekspozycją na słońce
- skóra po zabiegach dermo kosmetycznych

Cel:

- regeneracja cery
- łagodzenie podrażnień
- zmniejszenie zaczerwienienia i napięcia skóry
- odbudowa płaszcza hydrolipidowego

Cennik

ZABIEG NAPRAWCZO - ŁAGODZĄCY Z WITAMINĄ U85zł