507-928-634

Zabieg Błyskawicznie Uspokajający i Niwelujący Podrażnienia Skóry

Clarena Sensitive Line


Historia Clareny rozpoczyna się w momencie, gdy Patricia Popławska otwiera w centrum Wrocławia sklep z kosmetykami. Clarena powstała z pasji tworzenia, dlatego również drogeria założycielki wyróżniała się nie tylko asortymentem, ale również tym, że każda osoba, która chciała zakupić jakikolwiek kosmetyk, mogła skorzystać z porady wykwalifikowanego kosmetologa, który dobierał produkt odpowiednio do cery danej osoby.
Firma to przede wszystkim ludzie, dlatego CLARENA od początku istnienia zaprasza do zespołu specjalistów wykwalifikowanych w swoich dziedzinach. Firma stosując rzetelne i przejrzyste zasady zatrudnienia oraz inwestując w podnoszenie kwalifikacji pracowników, buduje zmotywowane i harmonijnie współpracujące zespoły pracowników.
Dzięki zaangażowaniu i kreatywności zatrudnionych osób, firma uzyskuje lepsze rezultaty ekonomiczne i zdobywa przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku.

Zabieg przeznaczony jest skórze delikatniej, ulegającej podrażnieniom, a także dla skóry w przypadku której nie można zastosować silniejszych zabiegów pielęgnacyjnych. Zabieg ma za zadanie przynieść ulgę zmęczonej i wrażliwej skórze, a także złagodzić wszelkie podrażnienia, wzmocnić naczynka i nawilżyć cerę.


Wskazania:

podrażniona skóra, wymagająca szybkiego złagodzenia np. po zabiegach z kwasami

Cel:

natychmiastowe uspokojenie, wyciszenie i zmniejszenie zaczerwienienia podrażnionej skóry

Cennik

ZABIEG BŁYSKAWICZNIE USPOKAJAJĄCY I NIWELUJĄCY PODRAŻNIENIA SKÓRY90zł