507-928-634

Ultimate Time Solution Ritual

INTENSYWNY LIFTINGUJĄCO – PRZECIWSTARZENIOWY RYTUAŁ


Marka THALGO jest bezdyskusyjnie lierem SPA i Thalassoterapii od ponad 20 lat w Polsce, a ponad 50 lat na świecie. Thalgo jest autorem wielu patentów, które zrewolucjonizowały międzynarodowy, profesjonalny rynek kosmetyczny. Marka ta wykorzystuje dobroczynne właściwości morskiej wody, flory i fauny, tworząc najwyższej jakości preparaty.

Thalgo jest jedną z nielicznych firm, która posiada własne nowoczesne laboratoria produkcyjne, spełniające surowe normy ekologicznej czystości. Wśród profesjonalnych firm kosmetycznych, Thalgo posiada jedną z najbogatszych ofert, ponieważ w jej skład wchodzi kilkadziesiąt zabiegów na twarz, kilkanaście zabiegów na ciało, a także szeroki wachlarz masaży czy suplementów diety.
Firma Thalgo to gwarancja prestiżu i profesjonalizmu.

Jak wszyscy wiemy, z wiekiem skóra kobiet pod wpływem spadku poziomu pewnych hormonów  może tracić nawet do 2% kolagenu rocznie. Spadek ten powoduje nieodwracalne szkody w jakości skóry, jej sprężystości i odporności na zmarszczki mimiczne. Dzięki hormonom algowym, które zawarte są w linii Excepcion Ultimate, zauważono znaczny wpływ hamujący destrukcję kolagenu, a także działanie intensywnie odżywcze i regenerujące.  Wyjątkowa maska na bazie biologicznej celulozy, połączona z kwasem hialuronowym i kompleksem „Age-Reverse”, pozwala uzyskać efekt biologicznego liftingu.


Wskazania:

skóra dojrzała z obniżoną elastycznością, wymagająca ujędrnienia, liftingu i regeneracji

Cel:

- opóźnienie procesu starzenia się skóry
- wygładzenie drobnych zmarszczek mimicznych
- pobudzenie produkcji włókien kolagenowych i elastyny
- poprawa napięcia i odżywienia skóry
- relaksacja mięśni mimicznych
- przywrócenie promiennego wyglądu

Przeciwwskazania:

- nadwrażliwość na składniki zawarte w preparatach
- skóra trądzikowa

Częstotliwość:

seria 6-12 zabiegów – dwa w tygodniu. Następnie podtrzymująco – 1 zabieg w miesiącu. Serie można powtórzyć 4 razy w roku. Jako regularna pielęgnacja – zabiegi wykonywane cyklicznie 1-2 razy w tygodniu przez cały rok.

Cennik

Ultimate Time Solution Ritual370zł