507-928-634

Stymulująco-rozjaśniający Zabieg z Witaminą C

Clarena Golden Vit C Line


Historia Clareny rozpoczyna się w momencie, gdy Patricia Popławska otwiera w centrum Wrocławia sklep z kosmetykami. Clarena powstała z pasji tworzenia, dlatego również drogeria założycielki wyróżniała się nie tylko asortymentem, ale również tym, że każda osoba, która chciała zakupić jakikolwiek kosmetyk, mogła skorzystać z porady wykwalifikowanego kosmetologa, który dobierał produkt odpowiednio do cery danej osoby.
Firma to przede wszystkim ludzie, dlatego CLARENA od początku istnienia zaprasza do zespołu specjalistów wykwalifikowanych w swoich dziedzinach. Firma stosując rzetelne i przejrzyste zasady zatrudnienia oraz inwestując w podnoszenie kwalifikacji pracowników, buduje zmotywowane i harmonijnie współpracujące zespoły pracowników.
Dzięki zaangażowaniu i kreatywności zatrudnionych osób, firma uzyskuje lepsze rezultaty ekonomiczne i zdobywa przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku.

Zabieg z witaminą C działa odmładzająco i ujędrniająco, a dzięki jej dobroczynnym składnikom skóra po zabiegu jest wyraźnie młodsza i rozświetlona. Witamina C działa również pozytywnie na przebarwienia, które już po pierwszym zabiegu są wyraźnie rozjaśnione.


Wskazania:

kompleksowa pielęgnacja dojrzałej, wymagającej skóry, z nierównomierną pigmentacją i kruchymi naczynkami

Cel:

- odmłodzenie
- stymulacja
- rozjaśnienie przebarwień
- wzmocnienie odporności skóry

Cennik

STYMULUJĄCO–ROZJAŚNIAJĄCY ZABIEG Z WITAMINĄ C120zł