507-928-634

Zabieg Łagodząco – Uspokajający

Clarena Sensitive line


Historia Clareny rozpoczyna się w momencie, gdy Patricia Popławska otwiera w centrum Wrocławia sklep z kosmetykami. Clarena powstała z pasji tworzenia, dlatego również drogeria założycielki wyróżniała się nie tylko asortymentem, ale również tym, że każda osoba, która chciała zakupić jakikolwiek kosmetyk, mogła skorzystać z porady wykwalifikowanego kosmetologa, który dobierał produkt odpowiednio do cery danej osoby.
Firma to przede wszystkim ludzie, dlatego CLARENA od początku istnienia zaprasza do zespołu specjalistów wykwalifikowanych w swoich dziedzinach. Firma stosując rzetelne i przejrzyste zasady zatrudnienia oraz inwestując w podnoszenie kwalifikacji pracowników, buduje zmotywowane i harmonijnie współpracujące zespoły pracowników.
Dzięki zaangażowaniu i kreatywności zatrudnionych osób, firma uzyskuje lepsze rezultaty ekonomiczne i zdobywa przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku.

Zabieg Sensitive Line przeznaczony jest dla skóry delikatnej i podrażnionej, a także wrażliwej w przypadku której nie można zastosować silnych zabiegów pielęgnacyjnych. Efektem zabiegu jest odnowa zmęczonej skóry, regeneracja, a także przywrócenie blasku i nawilżenia zmęczonej cerze.


Wskazania:

- skóra wrażliwa
- skóra podrażniona
- skóra płytko unaczyniona

Cel:

- wzmocnienie naczyń włosowatych
- ukojenie i wyciszenie podrażnionej skóry

Cennik

Clarena Sensitive Line - Zabieg Łagodząco-Uspokajający75zł