507-928-634

ZABIEG REGENERUJĄCY DLA SKÓRY NACZYNIOWEJ I Z COUPEROSE

Clarena SENSITIVE LINE


Historia Clareny rozpoczyna się w momencie, gdy Patricia Popławska otwiera w centrum Wrocławia sklep z kosmetykami. Clarena powstała z pasji tworzenia, dlatego również drogeria założycielki wyróżniała się nie tylko asortymentem, ale również tym, że każda osoba, która chciała zakupić jakikolwiek kosmetyk, mogła skorzystać z porady wykwalifikowanego kosmetologa, który dobierał produkt odpowiednio do cery danej osoby.
Firma to przede wszystkim ludzie, dlatego CLARENA od początku istnienia zaprasza do zespołu specjalistów wykwalifikowanych w swoich dziedzinach. Firma stosując rzetelne i przejrzyste zasady zatrudnienia oraz inwestując w podnoszenie kwalifikacji pracowników, buduje zmotywowane i harmonijnie współpracujące zespoły pracowników.
Dzięki zaangażowaniu i kreatywności zatrudnionych osób, firma uzyskuje lepsze rezultaty ekonomiczne i zdobywa przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku.

Zabieg przeznaczony jest dla skóry wrażliwej i zmęczonej. Delikatna linia kosmetyków Clareny poprawi kondycję skóry dojrzałej, a także podrażnionej na skutek stosowania intensywnej pielęgnacji oraz z objawami trądziku różowatego. Efektem zabiegu jest ukojenie i nawilżenie skóry, ale również ogólna poprawa wyglądu skóry i likwidacja widocznych skutków niewłaściwej pielęgnacji.


Wskazania:

- skóra wrażliwa, naczyniowa i dojrzała skóra, wymagająca stymulacji i odnowy

Cel:

- wzmocnienie i nawilżenie skóry
- uszczelnienie naczyń włosowatych

Cennik

ZABIEG REGENERUJĄCY DLA SKÓRY NACZYNIOWEJ I Z COUPEROSE 85zł