507-928-634

Re-Balancing Treatment

ZABIEG BALANSUJĄCY Z MIKRONIZOWANĄ ALGĄ


Marka THALGO jest bezdyskusyjnie lierem SPA i Thalassoterapii od ponad 20 lat w Polsce, a ponad 50 lat na świecie. Thalgo jest autorem wielu patentów, które zrewolucjonizowały międzynarodowy, profesjonalny rynek kosmetyczny. Marka ta wykorzystuje dobroczynne właściwości morskiej wody, flory i fauny, tworząc najwyższej jakości preparaty.

Thalgo jest jedną z nielicznych firm, która posiada własne nowoczesne laboratoria produkcyjne, spełniające surowe normy ekologicznej czystości. Wśród profesjonalnych firm kosmetycznych, Thalgo posiada jedną z najbogatszych ofert, ponieważ w jej skład wchodzi kilkadziesiąt zabiegów na twarz, kilkanaście zabiegów na ciało, a także szeroki wachlarz masaży czy suplementów diety.
Firma Thalgo to gwarancja prestiżu i profesjonalizmu.

Zabieg Re-Balancing Treatment jest w 100% naturalny, przeznaczony dla skóry mieszanej, tłustej i trądzikowej. Pragnąc pomóc ustabilizować wydzielanie łoju, uaktywnić krążenie krwi i wspomóc eliminację nagromadzonych toksyn, mikronizowana alga morska, bogata w 46 witamin i minerałów, połączona została z działaniem dwóch alg bogatych w cynk.


Wskazania:

- skóra tłusta i mieszana
- w przypadku skóry toksycznej, w celu przygotowania do zabiegów aktywnych

Cel:

- oczyszczenie skóry z nagromadzonych toksyn
- przyspieszenie mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych
- balansowanie pracy gruczołów łojowych

Przeciwwskazania:

uczulenie na składniki zawarte w preparatach

Częstotliwość:

seria 6 zabiegów – 1-2 w tygodniu, 12 zabiegów – 2 w tygodniu lub jednorazowy zabieg

Cennik

Re-Balancing Treatment140zł