507-928-634

Pobudzający zabieg z kolagenem i elastyną

Clarena Colagen & Microcollagen Line


Historia Clareny rozpoczyna się w momencie, gdy Patricia Popławska otwiera w centrum Wrocławia sklep z kosmetykami. Clarena powstała z pasji tworzenia, dlatego również drogeria założycielki wyróżniała się nie tylko asortymentem, ale również tym, że każda osoba, która chciała zakupić jakikolwiek kosmetyk, mogła skorzystać z porady wykwalifikowanego kosmetologa, który dobierał produkt odpowiednio do cery danej osoby.
Firma to przede wszystkim ludzie, dlatego CLARENA od początku istnienia zaprasza do zespołu specjalistów wykwalifikowanych w swoich dziedzinach. Firma stosując rzetelne i przejrzyste zasady zatrudnienia oraz inwestując w podnoszenie kwalifikacji pracowników, buduje zmotywowane i harmonijnie współpracujące zespoły pracowników.
Dzięki zaangażowaniu i kreatywności zatrudnionych osób, firma uzyskuje lepsze rezultaty ekonomiczne i zdobywa przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku.

Zabieg pozytywnie wpływa na jędrność skóry. Wykonywany przy pomocy silnie skoncentrowanego serum – nawilża, intensywnie odżywia dojrzałą skórę oraz zostawia na niej powłokę ochronną przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.


Wskazania:

- skóra zwiotczała
- skóra zmęczona
- skóra odwodniona

Cel:

- poprawa elastyczności i sprężystości skóry
- pobudzenie syntezy kolagenu i elastyny

Cennik

POBUDZAJĄCY ZABIEG Z KOLAGENEM I ELASTYNĄ 130zł