507-928-634

Odnawiający Zabieg z Kwasami AHA

Clarena Aha Fruit Line


Historia Clareny rozpoczyna się w momencie, gdy Patricia Popławska otwiera w centrum Wrocławia sklep z kosmetykami. Clarena powstała z pasji tworzenia, dlatego również drogeria założycielki wyróżniała się nie tylko asortymentem, ale również tym, że każda osoba, która chciała zakupić jakikolwiek kosmetyk, mogła skorzystać z porady wykwalifikowanego kosmetologa, który dobierał produkt odpowiednio do cery danej osoby.
Firma to przede wszystkim ludzie, dlatego CLARENA od początku istnienia zaprasza do zespołu specjalistów wykwalifikowanych w swoich dziedzinach. Firma stosując rzetelne i przejrzyste zasady zatrudnienia oraz inwestując w podnoszenie kwalifikacji pracowników, buduje zmotywowane i harmonijnie współpracujące zespoły pracowników.
Dzięki zaangażowaniu i kreatywności zatrudnionych osób, firma uzyskuje lepsze rezultaty ekonomiczne i zdobywa przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku.

Zabieg przeznaczony każdemu rodzajowi skóry, korzystnie wpływający na cerę łojotokową. Kwasy AHA pozytywnie oddziałują na skórę, działając od wewnątrz zdecydowanie wnikają w głąb skóry, poprawiając przy tym koloryt, normalizując wydzielanie serum i dotleniając. Skóra jest widocznie naprężona, nawilżona i młodsza.


Wskazania:

- skóra odwodniona
- skóra starzejąca się
- skóra tłusta
- skóra mieszana
- skóra z przebarwieniami

Cel:

- poprawa elastyczności i nawilżenia poprzez stymulację syntezy kolagenu i elastyny
- oczyszczenie skóry
- rozjaśnienie przebarwień

Cennik

ODNAWIAJĄCY ZABIEG Z KWASAMI AHA85zł