507-928-634

Odmładzający Zabieg Kawiorowy

Clarena Anti Age Line


Historia Clareny rozpoczyna się w momencie, gdy Patricia Popławska otwiera w centrum Wrocławia sklep z kosmetykami. Clarena powstała z pasji tworzenia, dlatego również drogeria założycielki wyróżniała się nie tylko asortymentem, ale również tym, że każda osoba, która chciała zakupić jakikolwiek kosmetyk, mogła skorzystać z porady wykwalifikowanego kosmetologa, który dobierał produkt odpowiednio do cery danej osoby.
Firma to przede wszystkim ludzie, dlatego CLARENA od początku istnienia zaprasza do zespołu specjalistów wykwalifikowanych w swoich dziedzinach. Firma stosując rzetelne i przejrzyste zasady zatrudnienia oraz inwestując w podnoszenie kwalifikacji pracowników, buduje zmotywowane i harmonijnie współpracujące zespoły pracowników.
Dzięki zaangażowaniu i kreatywności zatrudnionych osób, firma uzyskuje lepsze rezultaty ekonomiczne i zdobywa przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku.

Przeznaczony dla skóry dojrzałej zabieg, nie tylko nawilża ale również lifting uje, odmładza i poprawia ujędrnienie skóry. Wzbogacony o masę perłową zapewnia skuteczną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem.


Wskazania:

kompleksowa pielęgnacja dojrzałej skóry, wymagającej poprawy elastyczności

Cel:

- pobudzenie, regeneracja, nawilżenie i odżywienie dojrzałej skóry

Cennik

ODMŁADZAJĄCY ZABIEG KAWIOROWY95zł