507-928-634

Napinający Zabieg Mikrokolagenowy z Multipeptydami

Clarena Collagen & Microcollagen Line


Historia Clareny rozpoczyna się w momencie, gdy Patricia Popławska otwiera w centrum Wrocławia sklep z kosmetykami. Clarena powstała z pasji tworzenia, dlatego również drogeria założycielki wyróżniała się nie tylko asortymentem, ale również tym, że każda osoba, która chciała zakupić jakikolwiek kosmetyk, mogła skorzystać z porady wykwalifikowanego kosmetologa, który dobierał produkt odpowiednio do cery danej osoby.
Firma to przede wszystkim ludzie, dlatego CLARENA od początku istnienia zaprasza do zespołu specjalistów wykwalifikowanych w swoich dziedzinach. Firma stosując rzetelne i przejrzyste zasady zatrudnienia oraz inwestując w podnoszenie kwalifikacji pracowników, buduje zmotywowane i harmonijnie współpracujące zespoły pracowników.
Dzięki zaangażowaniu i kreatywności zatrudnionych osób, firma uzyskuje lepsze rezultaty ekonomiczne i zdobywa przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku.

Zabieg odpowiedni jest dla skóry dojrzałej. Zadaniem serum mikrokolagenowego jest przede wszystkim spłycenie zmarszczek i całkowita rewitalizacja skóry twarzy. Tuż po pierwszym zabiegu widoczne jest napięcie skóry i wygładzenie zmarszczek. Twarz jest nawilżona i zyskuje barierę ochronną przed niekorzystnymi wpływami czynników zewnętrznych.


Wskazania:

- skóra dojrzała wymagająca liftu, regeneracji i odmłodzenia

Cel:

- poprawa napięcia
- odżywienie
- stymulacja metabolizmu skóry

Cennik

NAPINAJĄCY ZABIEG MIKROKOLAGENOWY Z MULTIPEPTYDAMI 125zł