507-928-634

Marine Collagen Treatment

GŁĘBOKIE NAWILŻENIE I WYGŁADZENIE ZMARSZCZEK


Marka THALGO jest bezdyskusyjnie lierem SPA i Thalassoterapii od ponad 20 lat w Polsce, a ponad 50 lat na świecie. Thalgo jest autorem wielu patentów, które zrewolucjonizowały międzynarodowy, profesjonalny rynek kosmetyczny. Marka ta wykorzystuje dobroczynne właściwości morskiej wody, flory i fauny, tworząc najwyższej jakości preparaty.

Thalgo jest jedną z nielicznych firm, która posiada własne nowoczesne laboratoria produkcyjne, spełniające surowe normy ekologicznej czystości. Wśród profesjonalnych firm kosmetycznych, Thalgo posiada jedną z najbogatszych ofert, ponieważ w jej skład wchodzi kilkadziesiąt zabiegów na twarz, kilkanaście zabiegów na ciało, a także szeroki wachlarz masaży czy suplementów diety.
Firma Thalgo to gwarancja prestiżu i profesjonalizmu.

Nasza skóra stworzona jest w taki sposób, że w naturalnych warunkach potrafi regulować sobie poziom nawilżenia, który czerpie z wewnątrz naszego organizmu, a także ze środowiska zewnętrznego. Żyjąc w obecnym zanieczyszczonym środowisku, przebywając często w klimatyzowanych pomieszczeniach, narażeni jesteśmy na odwodnienie naskórka, a co za tym idzie, skóra doświadcza przedwczesnego starzenia się. Zabieg Marine Collagen Treatment neutralizuje uczucie napięcia, stymuluje produkcje nowych włókien kolagenowych, drobne zmarszczki spowodowane nadmiernym odwodnieniem się skóry natychmiast znikają, a skóra odzyskuje dawny blask


Wskazania:

skóra potrzebująca głębokiego nawilżenia

Cel:

- stworzenie bariery ochronnej przed odparowaniem wody z zewnętrznych warstw naskórka
- wygładzenie drobnych zmarszczek spowodowanych odwodnieniem się skóry

Przeciwwskazania:

- uczulenie na składniki zawarte w preparatach
- skóra trądzikowa

Częstotliwość:

6-12 zabiegów – 1-2 w tygodniu bądź jako jednorazowy zabieg

Cennik

Marine Collagen Treatment260zł