507-928-634

Liposomowy Zabieg Nawilżająco-Odżywczy

Clarena Hydro Hyaluronic Line


Historia Clareny rozpoczyna się w momencie, gdy Patricia Popławska otwiera w centrum Wrocławia sklep z kosmetykami. Clarena powstała z pasji tworzenia, dlatego również drogeria założycielki wyróżniała się nie tylko asortymentem, ale również tym, że każda osoba, która chciała zakupić jakikolwiek kosmetyk, mogła skorzystać z porady wykwalifikowanego kosmetologa, który dobierał produkt odpowiednio do cery danej osoby.
Firma to przede wszystkim ludzie, dlatego CLARENA od początku istnienia zaprasza do zespołu specjalistów wykwalifikowanych w swoich dziedzinach. Firma stosując rzetelne i przejrzyste zasady zatrudnienia oraz inwestując w podnoszenie kwalifikacji pracowników, buduje zmotywowane i harmonijnie współpracujące zespoły pracowników.
Dzięki zaangażowaniu i kreatywności zatrudnionych osób, firma uzyskuje lepsze rezultaty ekonomiczne i zdobywa przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku.

Zabieg polecany jest szczególnie po okresie letnim. Skoncentrowane serum zapewnia całkowitą regenerację przesuszonej skórze. Zabieg polecany dla wszystkich kobiet, niezależnie od wieku.

Wskazaniem jest przede wszystkim silnie niedotleniona i przesuszona skóra w okresie letnim przez nadmierną ekspozycję na słońce. Natychmiastowe odżywienie i nawilżenie skóry, dzięki czemu staje się ona rozjaśniona i wygładzona, a także przybiera zdrowego wyglądu


Wskazania:

- skóra sucha
- skóra pozbawiona blasku skóra
- regeneracja po nadmiernej ekspozycji na słońce

Cel:

- poprawa elastyczności
- silne wygładzenie
- nawilżenie i odżywienie skóry

Cennik

LIPOSOMOWY ZABIEG NAWILŻAJĄCO – ODŻYWCZY 110zł