507-928-634

Hialuronic Marine Treatment

WYGŁADZENIE I WYPEŁNIENIE ZMARSZCZEK


Marka THALGO jest bezdyskusyjnie lierem SPA i Thalassoterapii od ponad 20 lat w Polsce, a ponad 50 lat na świecie. Thalgo jest autorem wielu patentów, które zrewolucjonizowały międzynarodowy, profesjonalny rynek kosmetyczny. Marka ta wykorzystuje dobroczynne właściwości morskiej wody, flory i fauny, tworząc najwyższej jakości preparaty.

Thalgo jest jedną z nielicznych firm, która posiada własne nowoczesne laboratoria produkcyjne, spełniające surowe normy ekologicznej czystości. Wśród profesjonalnych firm kosmetycznych, Thalgo posiada jedną z najbogatszych ofert, ponieważ w jej skład wchodzi kilkadziesiąt zabiegów na twarz, kilkanaście zabiegów na ciało, a także szeroki wachlarz masaży czy suplementów diety.
Firma Thalgo to gwarancja prestiżu i profesjonalizmu.

Innowacyjny zabieg na bazie kwasu hialuronowego usuwa pierwsze oznaki starzenia się skóry, a także precyzyjnie wypełnia najdrobniejsze zmarszczki. Błyskawiczny efekt spowodowany jest przez mikrosfery z cząsteczkami kwasu hialuronowego, które przy kontakcie z wodą zwiększają swoją objętość i wypychają zmarszczki od wewnątrz. Cząsteczki kwasu hialuronowego mają właściwości wychwytywania wody, a GAG znajdujący się pomiędzy włóknami kolagenu i elastyny, ogranicza utratę wody. Zabieg ten zapewnia regenerację skóry, redukcje ilości i głębokości zmarszczek, ochronę komórek przed szkodliwym wpływem wolnych rodników, a także wzmocnienie skóry.


Wskazania:

skóra odwodniona z widocznymi zmarszczkami, potrzebująca nawilżenia i regeneracji

Cel:

- wygładzenie i nawilżenie skóry
- wypełnienie zmarszczek
- stymulowanie syntezy nowych włókien kolagenowych

Przeciwwskazania:

- uczulenie na składniki zawarte w preparatach
- skóra trądzikowa

Częstotliwość:

seria 6-12 zabiegów – 1-2 w tygodniu lub jako jednorazowy zabieg

Cennik

Hialuronic Marine Treatment280zł