507-928-634

Eye Expert Treatment

INTENSYWNY ZABIEG O WSZECHSTRONNYM DZIAŁANIU NA OKOLICE OCZU


Marka THALGO jest bezdyskusyjnie lierem SPA i Thalassoterapii od ponad 20 lat w Polsce, a ponad 50 lat na świecie. Thalgo jest autorem wielu patentów, które zrewolucjonizowały międzynarodowy, profesjonalny rynek kosmetyczny. Marka ta wykorzystuje dobroczynne właściwości morskiej wody, flory i fauny, tworząc najwyższej jakości preparaty.

Thalgo jest jedną z nielicznych firm, która posiada własne nowoczesne laboratoria produkcyjne, spełniające surowe normy ekologicznej czystości. Wśród profesjonalnych firm kosmetycznych, Thalgo posiada jedną z najbogatszych ofert, ponieważ w jej skład wchodzi kilkadziesiąt zabiegów na twarz, kilkanaście zabiegów na ciało, a także szeroki wachlarz masaży czy suplementów diety.
Firma Thalgo to gwarancja prestiżu i profesjonalizmu.

Linia stworzona do pielęgnacji oczu jest rozwiązaniem na wszystkie problemy. Dzięki połączeniu nauki z naturą, marka Thalgo stworzyła unikalne preparaty, które przywrócą promienny wyraz spojrzeniu, zredukują cienie i obrzęki pod oczami, a także przedłużą młodość skóry w okolicach oczu.


Wskazania:

pielęgnacja skóry wokół oczu, potrzebującej głębokiego nawilżenia, spłycenia zmarszczek, redukcji cieni i obrzęków pod oczami

Cel:

- uzupełnienie niedoboru wody w naskórku
- odbudowanie płaszcza wodno – lipidowego
- poprawienie nawilżenia i elastyczności skóry

Cennik

Eye Expert Treatment100zł