507-928-634

Diamentowy Lift (zabieg bankietowy)

Clarena Anti Age De Lux Line


Historia Clareny rozpoczyna się w momencie, gdy Patricia Popławska otwiera w centrum Wrocławia sklep z kosmetykami. Clarena powstała z pasji tworzenia, dlatego również drogeria założycielki wyróżniała się nie tylko asortymentem, ale również tym, że każda osoba, która chciała zakupić jakikolwiek kosmetyk, mogła skorzystać z porady wykwalifikowanego kosmetologa, który dobierał produkt odpowiednio do cery danej osoby.
Firma to przede wszystkim ludzie, dlatego CLARENA od początku istnienia zaprasza do zespołu specjalistów wykwalifikowanych w swoich dziedzinach. Firma stosując rzetelne i przejrzyste zasady zatrudnienia oraz inwestując w podnoszenie kwalifikacji pracowników, buduje zmotywowane i harmonijnie współpracujące zespoły pracowników.
Dzięki zaangażowaniu i kreatywności zatrudnionych osób, firma uzyskuje lepsze rezultaty ekonomiczne i zdobywa przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku.

Luksusowy zabieg opiera się, na niezmiernie bogatym w dobroczynne pierwiastki, diamentowym pyle, który działa na skórę oczyszczająco. Zabieg stymuluje odnowę komórek, napina skórę twarzy i nadaje jej nieskazitelny błysk, dzięki czemu cera jest zauważalnie odmłodzona.


Wskazania:

- skóra pozbawiona elastyczności
- skóra zwiotczała
- skóra wymagająca stymulacji

Cel:

- natychmiastowa poprawa napięcia skóry
- modelowanie owalu twarzy, bankietowy lift

Cennik

DIAMENTOWY LIFT (ZABIEG BANKIETOWY)90zł