507-928-634

Diamentowy Lift Okolicy Oczu

Clarena Eye Vision Line


Historia Clareny rozpoczyna się w momencie, gdy Patricia Popławska otwiera w centrum Wrocławia sklep z kosmetykami. Clarena powstała z pasji tworzenia, dlatego również drogeria założycielki wyróżniała się nie tylko asortymentem, ale również tym, że każda osoba, która chciała zakupić jakikolwiek kosmetyk, mogła skorzystać z porady wykwalifikowanego kosmetologa, który dobierał produkt odpowiednio do cery danej osoby.
Firma to przede wszystkim ludzie, dlatego CLARENA od początku istnienia zaprasza do zespołu specjalistów wykwalifikowanych w swoich dziedzinach. Firma stosując rzetelne i przejrzyste zasady zatrudnienia oraz inwestując w podnoszenie kwalifikacji pracowników, buduje zmotywowane i harmonijnie współpracujące zespoły pracowników.
Dzięki zaangażowaniu i kreatywności zatrudnionych osób, firma uzyskuje lepsze rezultaty ekonomiczne i zdobywa przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku.

Zabieg na bazie diamentowego serum zmniejsza obrzęki pod oczami, rozjaśnia cienie i wygładza zmarszczki. Celem zabiegu jest nie tylko wygładzenie zmarszczek, ale również dogłębna pielęgnacja bardzo delikatnej skóry. Diamentowy lifting okolic oczy rozświetla i napina skórę, a także świetnie radzi sobie z opuchlizną. Efektem zabiegu widocznie odmłodzona, napięta i rozjaśniona skóra.


Wskazania:

- wiotka, ze zmarszczkami i skłonnością do obrzęków skóra wokół oczu

Cel:

- poprawa napięcia
- spłycenie zmarszczek
- rozświetlenie

Cennik

DIAMENTOWY LIFT OKOLICY OCZU80zł