507-928-634

Diamentowa Stymulacja i Odmłodzenie Skóry

Clarena Anti Age De Lux Line


Historia Clareny rozpoczyna się w momencie, gdy Patricia Popławska otwiera w centrum Wrocławia sklep z kosmetykami. Clarena powstała z pasji tworzenia, dlatego również drogeria założycielki wyróżniała się nie tylko asortymentem, ale również tym, że każda osoba, która chciała zakupić jakikolwiek kosmetyk, mogła skorzystać z porady wykwalifikowanego kosmetologa, który dobierał produkt odpowiednio do cery danej osoby.
Firma to przede wszystkim ludzie, dlatego CLARENA od początku istnienia zaprasza do zespołu specjalistów wykwalifikowanych w swoich dziedzinach. Firma stosując rzetelne i przejrzyste zasady zatrudnienia oraz inwestując w podnoszenie kwalifikacji pracowników, buduje zmotywowane i harmonijnie współpracujące zespoły pracowników.
Dzięki zaangażowaniu i kreatywności zatrudnionych osób, firma uzyskuje lepsze rezultaty ekonomiczne i zdobywa przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku.

Zabieg z przeznaczeniem dla skóry dojrzałej ze zmarszczkami. Natychmiastowy lift można zauważyć tuż po zabiegu dzięki silnie skontrowanym diamentowym serum. Zabieg nie tylko pozytywnie wpływa na spłycenie zmarszczek, ale również nadaje jej rozświetlenia i gładkości.


Wskazania:

- dojrzała skóra ze zmarszczkami
- skóra wymagająca poprawy napięcia i ujędrnienia

Cel:

- natychmiastowy lift
- poprawa kondycji skóry
- wypłycenie zmarszczek
- rozświetlenie

Cennik

Diamentowa Stymulacja i Odmłodzenie Skóry100zł