507-928-634

Daimentowy Lift Z Eksfoliacją

Clarena Anti Age De lux Line


Historia Clareny rozpoczyna się w momencie, gdy Patricia Popławska otwiera w centrum Wrocławia sklep z kosmetykami. Clarena powstała z pasji tworzenia, dlatego również drogeria założycielki wyróżniała się nie tylko asortymentem, ale również tym, że każda osoba, która chciała zakupić jakikolwiek kosmetyk, mogła skorzystać z porady wykwalifikowanego kosmetologa, który dobierał produkt odpowiednio do cery danej osoby.
Firma to przede wszystkim ludzie, dlatego CLARENA od początku istnienia zaprasza do zespołu specjalistów wykwalifikowanych w swoich dziedzinach. Firma stosując rzetelne i przejrzyste zasady zatrudnienia oraz inwestując w podnoszenie kwalifikacji pracowników, buduje zmotywowane i harmonijnie współpracujące zespoły pracowników.
Dzięki zaangażowaniu i kreatywności zatrudnionych osób, firma uzyskuje lepsze rezultaty ekonomiczne i zdobywa przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku.

Eksfoliacja jest to zabieg polegającym na dogłębnym usunięciu martwego naskórka, Dlatego też ten diamentowy lift przeznaczony jest nie tylko dla skóry pozbawionej ujędrnienia, ale również dla łuszczącej się. Zabieg pozytywnie wpływa na poprawę elastyczności skóry, nadaje jej promiennego blasku i gładkości.


Wskazania:

- skóra pozbawiona elastyczności
- skóra zwiotczała
- skóra wymagająca stymulacji
- skóra łuszcząca się

Cel:

natychmiastowa poprawa napięcia skóry, modelowanie owali twarzy, bankietowy lift

Cennik

DIAMENTOWY LIFT Z EKSFOLIACJĄ 110zł