507-928-634

Cold Cream Marine Ritual

REGENERUJĄCO-ODŻYWCZY ZABIEG DLA SKÓRY SUCHEJ I WRAŻLIWEJ


Marka THALGO jest bezdyskusyjnie lierem SPA i Thalassoterapii od ponad 20 lat w Polsce, a ponad 50 lat na świecie. Thalgo jest autorem wielu patentów, które zrewolucjonizowały międzynarodowy, profesjonalny rynek kosmetyczny. Marka ta wykorzystuje dobroczynne właściwości morskiej wody, flory i fauny, tworząc najwyższej jakości preparaty.

Thalgo jest jedną z nielicznych firm, która posiada własne nowoczesne laboratoria produkcyjne, spełniające surowe normy ekologicznej czystości. Wśród profesjonalnych firm kosmetycznych, Thalgo posiada jedną z najbogatszych ofert, ponieważ w jej skład wchodzi kilkadziesiąt zabiegów na twarz, kilkanaście zabiegów na ciało, a także szeroki wachlarz masaży czy suplementów diety.
Firma Thalgo to gwarancja prestiżu i profesjonalizmu.

Uszkodzenie płaszcza hydro-lipidowego prowadzi do odwodnienia skóry. Dehydratacja jest przyczyną nadmiernego przesuszenia się skóry, przez co często spotykane jest uczucie dyskomfortu, napięcia i pieczenia, a na skórze widoczne jest powstawanie drobnych mikro-urazów czy pękania. Rozwiązaniem tego problemu jest zabieg na bazie kosmetyków z udoskonaloną recepturą Cold Cream Marine dla zapewnienia długotrwałego nawilżenia i ukojenia delikatnej, suchej i wrażliwej skórze.


Wskazania:

- skóra sucha
- skóra odwodniona
- skóra wrażliwa
- skóra skłonna do podrażnień i zaczerwienienia

Cel:

- zabezpieczenie skóry przed utratą lipidów i wody,
- nawilżenie
- odżywienie
- regeneracja

Przeciwwskazania:

- uczulenie na składniki zawarte w preparatach
- skóra trądzikowa

Częstotliwość:

seria 6 zabiegów – 1 w tygodniu, 12 zabiegów – 2 w tygodniu, bądź jednorazowy zabieg

Cennik

Cold Cream Marine Ritual190zł