507-928-634

Aquarella

INTENSYWNY ZABIEG NAWILŻAJĄCO – ENERGETYZUJĄCY DO SKÓRY SZAREJ, ZMĘCZONEJ. ODPOWIEDNI NA PROBLEM WORKÓW WODNYCH POD OCZAMI


Marka THALGO jest bezdyskusyjnie lierem SPA i Thalassoterapii od ponad 20 lat w Polsce, a ponad 50 lat na świecie. Thalgo jest autorem wielu patentów, które zrewolucjonizowały międzynarodowy, profesjonalny rynek kosmetyczny. Marka ta wykorzystuje dobroczynne właściwości morskiej wody, flory i fauny, tworząc najwyższej jakości preparaty.

Thalgo jest jedną z nielicznych firm, która posiada własne nowoczesne laboratoria produkcyjne, spełniające surowe normy ekologicznej czystości. Wśród profesjonalnych firm kosmetycznych, Thalgo posiada jedną z najbogatszych ofert, ponieważ w jej skład wchodzi kilkadziesiąt zabiegów na twarz, kilkanaście zabiegów na ciało, a także szeroki wachlarz masaży czy suplementów diety.
Firma Thalgo to gwarancja prestiżu i profesjonalizmu.

Zabieg Aquarella przeznaczony jest dla skóry nieżywionej, ze słabym poziomem nawilżenia, który objawia się złą kondycją a skóra wygląda na zmęczoną. Często dochodzi w niej do niepożądanych objawów, między innym są to opuchnięte dolne powieki, objawiające się woreczkami pod oczami. Przyczyną tego zjawiska często jest zaburzone krążenie limfatyczne w skórze.


Wskazania:

skóra wymagająca odżywienia, nawilżenia i poprawienia mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych i limfatycznych

Cel:

- usprawnienie krążenia
- odprowadzenie wody z naczyń limfatycznych
- nawilżenie i poprawa wyglądu skóry

Przeciwwskazania:

- skóra trądzikowa
- uczulenie na składniki zawarte w preparatach

Częstotliwość:

3-6 zabiegów – 1-2 w tygodniu bądź jednorazowy zabieg

Cennik

Aquarella130zł