507-928-634

Aktywny Zabieg Kolagenowy

Clarena Collagen & Microcollagen Line


Historia Clareny rozpoczyna się w momencie, gdy Patricia Popławska otwiera w centrum Wrocławia sklep z kosmetykami. Clarena powstała z pasji tworzenia, dlatego również drogeria założycielki wyróżniała się nie tylko asortymentem, ale również tym, że każda osoba, która chciała zakupić jakikolwiek kosmetyk, mogła skorzystać z porady wykwalifikowanego kosmetologa, który dobierał produkt odpowiednio do cery danej osoby.
Firma to przede wszystkim ludzie, dlatego CLARENA od początku istnienia zaprasza do zespołu specjalistów wykwalifikowanych w swoich dziedzinach. Firma stosując rzetelne i przejrzyste zasady zatrudnienia oraz inwestując w podnoszenie kwalifikacji pracowników, buduje zmotywowane i harmonijnie współpracujące zespoły pracowników.
Dzięki zaangażowaniu i kreatywności zatrudnionych osób, firma uzyskuje lepsze rezultaty ekonomiczne i zdobywa przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku.

Zabieg dedykowany przede wszystkim skórze dojrzałej, na której zaczęły pojawiać się pierwsze objawy starzenia. Aktywny zabieg kolagenowy zapewnia kompleksową odnowę skóry twarzy, dzięki czemu staje się ona nawilżona, elastyczna a także zauważalne jest znacznie spłycenie się zmarszczek od wewnątrz niczym botoks.


Wskazania:

- skóra dojrzała, wymagająca regeneracji i stymulacji, również po zabiegu mikrodermabrazji

Cel:

- spłycenie zmarszczek
- nawilżenie
- ujędrnienie
- rewitalizacja skóry

Cennik

AKTYWNY ZABIEG KOLAGENOWY 120zł