507-928-634

MONOI BODY THERAPY

ODŻYWCZO-REGENERUJĄCY ZABIEG NA CIAŁO


Ekskluzywny zabieg polecany dla skór suchych oraz z oznakami starzenia. Dzięki zastosowaniu nowatorskich preparatów Dr Irena Eris pro system professional – zabieg gwarantuje spektakularne efekty, które są potwierdzone badaniami w Centrum Naukowo – Badawczym Dr Irena Eris.

Monoi to unikalny olej wywodzący się z rejonów wyspy Tahiti, produkowany według ściśle określonej tradycyjnej procedury. Stanowi połączenie dwóch naturalnych składników: ekstraktu z kwiatów gardenii tahitańskiej oraz oleju kokosowego. Jest bogaty w kwasy tłuszczowe oraz witaminę E, głęboko odżywia, regeneruje oraz wygładza skórę. Odbudowuje i wzmacnia jej barierę lipidową oraz chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Posiada właściwości głęboko nawilżające i intensywnie odżywiające skórę.

Etapy zabiegu podczas jednej wizyty:
1. Masaż peelingiem cukrowym, który doskonale oczyszcza i przygotowuje skórę do dalszych czynności pielęgnacyjnych. Drobinki cukru zawarte w preparacie pobudzają krążenie krwi.
2. Nałożenie maski z olejem monoi, która działa odżywczo i regenerująco, a także wygładza i poprawia elastyczność skóry
3. Masaż z użyciem kremu z olejem monoi, który po podgrzaniu zmienia się w aromatyczny olej. Składniki aktywne kremu uzupełniają niedobory lipidów w skórze.
4. Dopełnieniem zabiegu jest nałożenie maski kremowej, która ma działanie rewitalizujące, liftingujące oraz wzmacniająco.


Wskazania:

- utrata jędrności skóry
- skóra sucha
- skóra z oznakami starzenia

Cel:

- nawilżenie
- regeneracja
- odżywienie
- ujędrnienie

Częstotliwość:

zabieg jednorazowy raz w miesiącu; seria: 4 zabiegi 1 raz w tygodniu

Cennik

MONOI BODY THERAPY280 zł

Czas trwania zabiegu:120