507-928-634

NOWOŚĆ – DERMAPEN


Technologia automatycznie pulsujących 16 igieł, która pozwala na wprowadzenie substancji stosowanych w mezoterapii na określoną głębokość w skórze, jednocześnie redukuje do minimum ból i dyskomfort.. Nakłuwając skórę powodujemy mikrourazy skóry, które stymulują ją do samo leczenia i uruchamiają intensywne procesy regeneracyjne. Zabieg wykorzystuje wrodzoną zdolność naprawy skóry, która pobudza produkcję kolagenu. Precyzyjnie dobrana grubość igieł pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu. Zaletą zabiegu jest mniejszy ból i większy komfort niż przy wykonywaniu mezoterapii za pomocą igły.

W zastosowaniu na ciało derma pen jest jednym z najlepszych sposobów walki z rozstępami. Stosując zabieg na partie ciała z widocznymi rozstępami, zarówno po ciąży jak i po okresie intensywnego wzrostu, czy po odchudzaniu powodujemy, że rozstępy stają się coraz płytsze i mniej widoczne. DermaPen jest również niezastąpiona metodą w przypadku usuwania blizn powodując ich spłycenie oraz wygładzenie. Dodatkowo całkowicie eliminuje nierówności i szorstkość skóry oraz rozjaśnia.


Wskazania:

- rozstępy
- cellulit
- występowanie blizn i znamion
- zwiotczała skóra

Cel:

- stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
- poprawa gęstości i elastyczności skóry
- poprawa napięcia skóry
- nawilżenie skóry
- zwiększenie gęstości skóry
- zmniejszenie porów skóry
- spłycenie drobnych zmarszczek

Częstotliwość:

Zabieg należy wykonywać w okresie jesienno/zimowym w serii 4-6 zabiegów w odstępach 3-6 tygodni w zależności od potrzeb skóry.

Cennik

NOWOŚĆ DERMAPENod 300 zł