507-928-634

Sylwia Kiełtyka

Kosmetolog

Kosmetologia jest dla mnie przede wszystkim pasją, którą stale rozwijam. Praca z klientem przynosi mi ogromną satysfakcję.

Staram się, aby zabiegi które wykonuję dawały jak najlepsze rezultaty oraz poczucie komfortu. To właśnie z myślą o moich klientach wciąż staram się rozwijać. Cieszę się z możliwości wykorzystania mojej wiedzy w praktyce i mam dużą satysfakcję jeśli moja praca również pomaga komuś zrelaksować się i odprężyć.

Sylwia Kiełtyka

Pamiętajmy - piękno ma znaczenie, ale to nie tylko dbanie o ciało, ale także o duszę.

W gabinecie wykonuję zabiegi pielęgnacyjne na twarz, dłonie, stopy, hennę, depilację woskiem. Współpracuję z renomowanymi firmami: thalgo, clarena, oraz cuccio. Pracujemy na sprzętach z firmy ganc-med, rubica, melag, abacosun. Gabinet który prowadzę to miejsce w którym znajdą Państwo ukojenie i wysoką jakość usług kosmetycznych.

W gabinecie wykonujemy pielegnacje twarzy, dłoni, stóp, hennę, zabiegi z aparatura: oczyszczanie wodorowe, epilacje laserowa shr, cavi lipo dex, fotoodmładzanie ssr, fale radiowe, laserowe leczenie: trądziku, zamykanie naczynek.

Wykfalifikowany pesonel zapewni Państwu bezpieczeństwo wykonywanych usług i satysfakcje z przeprowadzonych zabiegów. Zabiegi są dobierane indywidualnie dla każdej osoby.

Zabiegi są wykonywane na aparaturze pod ciągłym nadzorem technicznym.